Op dit moment is de prijs van de Jura J85 - wit koffiezetapparaten helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Jura J85 - wit koffiezetapparaten bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Jura |
| model | J85 - wit |
| ean | 7610917150496 |
| kleur | wit |
| afmetingen | (H x B x D) 34,20 x 28,50 x 43,30 cm |
| gewicht | 10,90 kg |
| soort koffiezetapparaat | Soort apparaat |
| soort_koffie | koffie, espresso, cappuccino, latte macchiato, ristretto, heet water |
| volautomatisch | ja (koffie+melk) |
| melkreservoir | Ja |
| bonenreservoir | 250 gram |
| display | Ja |
| pompdruk | 15,0 bar |
| aansluitwaarde | 1450 watt |
Op zoek naar Jura J85 - wit koffiezetapparaat? De Jura J85 - wit is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (koffiezetapparaten) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Jura J85 - wit? De Jura J85 - wit is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Jura J85 - wit!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Jura J85 - wit koffiezetapparaat!
Is de Jura J85 - wit niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: