Op dit moment zijn geen prijzen voor de Sony NWZ-X1060 MP3- / MP4-speler bekend.
2009
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Sony |
| model | NWZ-X1060 |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2009 |
| afmetingen | 52,5 x 97,4 x 10,5 mm |
| gewicht | 98 g |
| type speler | MP4 |
| opslagcapaciteit | 32 GB |
| type opslag | Flash geheugen |
| uitbreidbaar geheugen | Nee |
| display | OLED display, 262144 kleuren |
| display afmetingen | 3 inch / 432 x 240 pixels |
| audioformaten | MP3, WMA, AAC |
| mogelijkheid foto's bekijken | Ja |
| mogelijkheid video's bekijken | Ja |
| fotoformaten | JPG |
| videoformaten | H.264/AVC, MP4, WMV9 |
| radio | Ja |
| equalizer | Ja |
| afstandsbediening | Nee |
| introscan | Nee |
| interface(aansluiting) | USB 2.0 |
| speelduur audio | 33 uur |
| speelduur video | 9 uur |
| opladen via USB | Ja |
Op zoek naar Sony NWZ-X1060 mp3- / mp4-speler? De Sony NWZ-X1060 is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (mp3- / mp4-speler) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Sony NWZ-X1060? De Sony NWZ-X1060 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Sony NWZ-X1060!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Sony NWZ-X1060 mp3- / mp4-speler!
Is de Sony NWZ-X1060 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: