Op dit moment is de prijs van de Apple iPod Touch 16GB - Gray MP3- / MP4-speler helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Apple iPod Touch 16GB - Gray MP3- / MP4-speler bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Apple |
| model | iPod Touch 16GB - Gray |
| status | beschikbaar |
| afmetingen | 12,3 x 5,9 x 0,6 cm |
| gewicht | 88 gram |
| EAN | 0885909959440 |
| type speler | MP4 |
| opslagcapaciteit | 16 GB |
| display afmetingen | 4,0 inch |
| audioformaten | MP3, AAC, WAV, AIFF |
| mogelijkheid video's bekijken | Ja |
| fotoformaten | JPG, GIF, PNG, BMP, TIFF |
| videoformaten | H.264, MOV, MP4, MPEG4, M-JPEG |
| radio | Nee |
| voice recorder | Nee |
| interface(aansluiting) | Bluetooth, line-in, WiFi (WLAN) |
| speelduur audio | 40 uur |
| speelduur video | 8 uur |
Op zoek naar Apple iPod Touch 16GB - Gray mp3- / mp4-speler? De Apple iPod Touch 16GB - Gray is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (mp3- / mp4-speler) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Apple iPod Touch 16GB - Gray? De Apple iPod Touch 16GB - Gray is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Apple iPod Touch 16GB - Gray!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Apple iPod Touch 16GB - Gray mp3- / mp4-speler!
Is de Apple iPod Touch 16GB - Gray niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: