Op dit moment is de prijs van de Philips ViBE SA1VBE04 (4 GB) MP3- / MP4-speler helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Philips ViBE SA1VBE04 (4 GB) MP3- / MP4-speler bekend.
2009
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Philips |
| model | ViBE SA1VBE04 (4 GB) |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2009 |
| afmetingen | 1,2 x 6,6 x 4,2 cm |
| gewicht | 34 gram |
| kleuren | Zwart |
| EAN | 8712581471149 |
| type speler | MP3 |
| opslagcapaciteit | 4 GB |
| type opslag | Flashgeheugen |
| display | Ja |
| display afmetingen | 1,5 inch, 128 x 128 pixels |
| audioformaten | MP3, WMA |
| mogelijkheid foto's bekijken | Ja |
| mogelijkheid video's bekijken | Ja |
| fotoformaten | JPG, BMP |
| videoformaten | SMV |
| frequentiebereik | 20 Hz - 18000 Hz |
| radio | Ja |
| equalizer | Ja |
| voice recorder | Ja |
| afstandsbediening | Nee |
| introscan | Nee |
| ID3 (titelweergave in scherm) | Ja |
| interface(aansluiting) | USB 2.0 |
| besturingssysteem | Windows XP, Windows Vista |
| meegeleverde software | Device manager Media Converter Windows Media Player 11. |
| type accu | Li-Polymeer accu (niet vervangbaar) |
| speelduur audio | 25 uur |
| speelduur video | 4 uur |
| opladen via USB | Ja |
| netstroom aansluiting | Nee |
Op zoek naar Philips ViBE SA1VBE04 (4 GB) mp3- / mp4-speler? De Philips ViBE SA1VBE04 (4 GB) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (mp3- / mp4-speler) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Philips ViBE SA1VBE04 (4 GB)? De Philips ViBE SA1VBE04 (4 GB) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Philips ViBE SA1VBE04 (4 GB)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Philips ViBE SA1VBE04 (4 GB) mp3- / mp4-speler!
Is de Philips ViBE SA1VBE04 (4 GB) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: