Op dit moment zijn geen prijzen voor de Sony NWZ-A829 MP3- / MP4-speler bekend.
2009
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Sony |
| model | NWZ-A829 |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2009 |
| afmetingen | 93,6 x 50,2 x 9,3 mm |
| gewicht | 58 gram |
| kleuren | Zwart,champagne |
| type speler | MP3, MP4 |
| opslagcapaciteit | 16 GB |
| type opslag | Flashgeheugen |
| uitbreidbaar geheugen | Nee |
| display | Ja, TFT LCD kleurendisplay |
| display afmetingen | 2,4 inch, QVGA (240 x 320) |
| audioformaten | MP3, WMA, AAC |
| mogelijkheid foto's bekijken | Ja |
| mogelijkheid video's bekijken | Ja |
| fotoformaten | JPG |
| videoformaten | MPEG4 |
| frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| radio | Nee |
| equalizer | Ja |
| voice recorder | Ja |
| afstandsbediening | Nee |
| introscan | Ja |
| ID3 (titelweergave in scherm) | Ja |
| overig | - Meegeleverde software om video of MP3 om te zetten naar voor de speler geschikte (MPEG3/4) bestanden. |
| interface(aansluiting) | Bluetooth, USB 2.0 |
| besturingssysteem | Windows Vista, Windows XP |
| type accu | Ingebouwde Li-Ion accu (niet vervangbaar) |
| speelduur audio | 36 uur |
| speelduur video | 10 uur |
| opladen via USB | Ja |
| netstroom aansluiting | Nee |
Op zoek naar Sony NWZ-A829 mp3- / mp4-speler? De Sony NWZ-A829 is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (mp3- / mp4-speler) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Sony NWZ-A829? De Sony NWZ-A829 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Sony NWZ-A829!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Sony NWZ-A829 mp3- / mp4-speler!
Is de Sony NWZ-A829 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: