Op dit moment zijn geen prijzen voor de Philips Spark SA2920/02 (2 GB) MP3- / MP4-speler bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Philips |
| model | Spark SA2920/02 (2 GB) |
| status | beschikbaar |
| afmetingen | 88 x 88 x 57 mm |
| type speler | MP3 |
| opslagcapaciteit | 2 GB |
| type opslag | NAND Flash geheugen |
| uitbreidbaar geheugen | Nee |
| display | Ja, OLED |
| display afmetingen | 1,46 inch, 128 x 128 pixels |
| audioformaten | MP3, WAV, WMA |
| mogelijkheid foto's bekijken | Ja |
| mogelijkheid video's bekijken | Nee |
| fotoformaten | JPEG |
| videoformaten | n.v.t. |
| frequentiebereik | 80 - 18.000 Hz |
| radio | Nee |
| equalizer | Ja, Funk, Hiphop, Jazz, Rock, Techno, Klassiek |
| voice recorder | Ja |
| afstandsbediening | Nee |
| ID3 (titelweergave in scherm) | Ja, Nummertitel, artiest, album |
| interface(aansluiting) | USB 2.0 |
| besturingssysteem | Windows 2000/XP/Vista |
| type accu | Intern |
| speelduur audio | 27 uur |
| speelduur video | n.v.t. |
| opladen via USB | Ja |
| netstroom aansluiting | Nee |
Op zoek naar Philips Spark SA2920/02 (2 GB) mp3- / mp4-speler? De Philips Spark SA2920/02 (2 GB) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (mp3- / mp4-speler) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Philips Spark SA2920/02 (2 GB)? De Philips Spark SA2920/02 (2 GB) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Philips Spark SA2920/02 (2 GB)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Philips Spark SA2920/02 (2 GB) mp3- / mp4-speler!
Is de Philips Spark SA2920/02 (2 GB) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: