Op dit moment zijn geen prijzen voor de Philips GoGear SA2820/02 (2 GB) MP3- / MP4-speler bekend.
2008
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Philips |
| model | GoGear SA2820/02 (2 GB) |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2008 |
| afmetingen | 41 x 41 x 15 mm |
| gewicht | 29 g |
| kleuren | Zwart |
| type speler | MP3 |
| opslagcapaciteit | 2 GB |
| type opslag | Flashgeheugen |
| uitbreidbaar geheugen | Nee |
| display | Ja, OLED |
| display afmetingen | 128 x 64 pixels |
| audioformaten | MP3, WAV, WMA |
| mogelijkheid foto's bekijken | Nee |
| mogelijkheid video's bekijken | Nee |
| fotoformaten | n.v.t. |
| videoformaten | n.v.t. |
| frequentiebereik | 80 - 18.000 Hz |
| radio | Nee |
| equalizer | Ja |
| voice recorder | Ja, mono WAV |
| afstandsbediening | Nee |
| introscan | Nee |
| ID3 (titelweergave in scherm) | Ja |
| overig | - Geschikt voor massaopslag |
| interface(aansluiting) | USB 2.0 |
| besturingssysteem | Windows 2000/XP/Vista |
| type accu | AA (alkaline) |
| speelduur audio | 20 uur |
| speelduur video | n.v.t. |
| opladen via USB | Ja |
| netstroom aansluiting | Nee |
Op zoek naar Philips GoGear SA2820/02 (2 GB) mp3- / mp4-speler? De Philips GoGear SA2820/02 (2 GB) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (mp3- / mp4-speler) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Philips GoGear SA2820/02 (2 GB)? De Philips GoGear SA2820/02 (2 GB) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Philips GoGear SA2820/02 (2 GB)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Philips GoGear SA2820/02 (2 GB) mp3- / mp4-speler!
Is de Philips GoGear SA2820/02 (2 GB) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: