Op dit moment is de prijs van de Apple iPod Nano - 5e generatie (8 GB) MP3- / MP4-speler helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Apple iPod Nano - 5e generatie (8 GB) MP3- / MP4-speler bekend.
2009
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Apple |
| model | iPod Nano - 5e generatie (8 GB) |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2009 |
| afmetingen | 9 x 3,8 x 0,6 cm |
| gewicht | 36 gram |
| kleuren | Zilver |
| EAN | 0885909304844 |
| type speler | MP3, MP4 |
| opslagcapaciteit | 8 GB |
| type opslag | Flashgeheugen |
| uitbreidbaar geheugen | Nee |
| display | Ja |
| display afmetingen | 2,2 inch, 204 x 376 pixels |
| audioformaten | MP3, MP3 VBR, AAC, WAV |
| mogelijkheid foto's bekijken | Ja |
| mogelijkheid video's bekijken | Ja |
| frequentiebereik | 20 Hz - 20000 Hz |
| radio | Ja |
| voice recorder | Ja |
| afstandsbediening | optioneel |
| ID3 (titelweergave in scherm) | Ja |
| overig | Met ingebouwde videocamera. Compatibel met Nike+ systeem. |
| interface(aansluiting) | USB 2.0 |
| besturingssysteem | Windows XP, Mac OS X, Windows Vista |
| type accu | Li-Ion accu |
| speelduur audio | 24 uur |
| speelduur video | 5 uur |
| opladen via USB | Ja |
| netstroom aansluiting | Ja |
Op zoek naar Apple iPod Nano - 5e generatie (8 GB) mp3- / mp4-speler? De Apple iPod Nano - 5e generatie (8 GB) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (mp3- / mp4-speler) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Apple iPod Nano - 5e generatie (8 GB)? De Apple iPod Nano - 5e generatie (8 GB) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Apple iPod Nano - 5e generatie (8 GB)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Apple iPod Nano - 5e generatie (8 GB) mp3- / mp4-speler!
Is de Apple iPod Nano - 5e generatie (8 GB) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: