Op dit moment is de prijs van de Apple iPod Nano - 4e generatie (16 GB) MP3- / MP4-speler helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Apple iPod Nano - 4e generatie (16 GB) MP3- / MP4-speler bekend.
2008
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Apple |
| model | iPod Nano - 4e generatie (16 GB) |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2008 |
| afmetingen | (H x B x D) 91 x 3,9 x 0,6 cm |
| gewicht | 36,8 gram |
| kleuren | Roze |
| EAN | 0885909277469 (roze) 0885909278503 (groen) 0885909278114 (oranje) 0885909277070 (blauw) 0885909278893 (geel) 0885909276684 (zilver) 0885909277858 (paars) 0885909279548 (zwart) |
| type speler | MP3, MP4 |
| opslagcapaciteit | (flashgeheugen) 16 GB |
| type opslag | Flashgeheugen |
| display | Ja |
| display afmetingen | 2 inch, 320 x 240 pixels |
| audioformaten | MP3, MP3 VBR, AAC, WAV |
| mogelijkheid foto's bekijken | Ja |
| mogelijkheid video's bekijken | Ja |
| fotoformaten | JPG, GIF, PNG, BMP, TIFF |
| videoformaten | H.264/AVC, MPEG4 |
| frequentiebereik | 20 Hz - 20000 Hz |
| radio | Nee |
| voice recorder | Nee |
| afstandsbediening | Nee |
| ID3 (titelweergave in scherm) | Ja |
| interface(aansluiting) | USB 2.0 |
| besturingssysteem | Windows XP, Mac OS X, Windows Vista |
| speelduur audio | 24 uur |
| speelduur video | 4 uur |
| opladen via USB | Ja |
| netstroom aansluiting | Ja |
Op zoek naar Apple iPod Nano - 4e generatie (16 GB) mp3- / mp4-speler? De Apple iPod Nano - 4e generatie (16 GB) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (mp3- / mp4-speler) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Apple iPod Nano - 4e generatie (16 GB)? De Apple iPod Nano - 4e generatie (16 GB) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Apple iPod Nano - 4e generatie (16 GB)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Apple iPod Nano - 4e generatie (16 GB) mp3- / mp4-speler!
Is de Apple iPod Nano - 4e generatie (16 GB) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: