Op dit moment is de prijs van de Philips Muse SA1MUS16K (16 GB) MP3- / MP4-speler helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Philips Muse SA1MUS16K (16 GB) MP3- / MP4-speler bekend.
2009
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Philips |
| model | Muse SA1MUS16K (16 GB) |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2009 |
| afmetingen | 5,5 x 11 x 0,9 cm |
| gewicht | 95 gram |
| kleuren | Zwart |
| EAN | 8712581472023 |
| type speler | MP3, MP4 |
| opslagcapaciteit | 16 GB |
| type opslag | Flashgeheugen |
| uitbreidbaar geheugen | Nee |
| display | Ja |
| display afmetingen | 3 inch, 400 x 240 pixels |
| audioformaten | FLAC, MP3, WMA, AAC, Ogg Vorbis, WAV |
| mogelijkheid foto's bekijken | Ja |
| mogelijkheid video's bekijken | Ja |
| fotoformaten | JPG, GIF, PNG, BMP |
| videoformaten | MPEG4, WMV9 |
| frequentiebereik | 20 Hz - 18000 Hz |
| radio | Ja |
| equalizer | Ja |
| voice recorder | Ja |
| afstandsbediening | Nee |
| ID3 (titelweergave in scherm) | Ja |
| interface(aansluiting) | USB 2.0 |
| besturingssysteem | Windows XP, Windows Vista |
| type accu | Li-Polymeer accu |
| speelduur audio | 25 uur |
| speelduur video | 5 uur |
| opladen via USB | Ja |
Op zoek naar Philips Muse SA1MUS16K (16 GB) mp3- / mp4-speler? De Philips Muse SA1MUS16K (16 GB) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (mp3- / mp4-speler) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Philips Muse SA1MUS16K (16 GB)? De Philips Muse SA1MUS16K (16 GB) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Philips Muse SA1MUS16K (16 GB)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Philips Muse SA1MUS16K (16 GB) mp3- / mp4-speler!
Is de Philips Muse SA1MUS16K (16 GB) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: