Op dit moment is de prijs van de Apple iPod touch - 2e genegatie (16 GB) MP3- / MP4-speler helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Apple iPod touch - 2e genegatie (16 GB) MP3- / MP4-speler bekend.
2008
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Apple |
| model | iPod touch - 2e genegatie (16 GB) |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2008 |
| afmetingen | 110 x 61,8 x 8,5mm |
| gewicht | 115 gram |
| kleuren | zwart (voorkant)/ spiegelzilver (achterkant) |
| EAN | 0885909255818 |
| type speler | MP3, MP4 |
| opslagcapaciteit | 16 GB |
| type opslag | Intern flashgeheugen |
| uitbreidbaar geheugen | Nee |
| display | Ja, LCD touchscreen |
| display afmetingen | 3,5 inch, 480 x 320 pixels |
| audioformaten | MP3, MP3 VBR, AAC, WAV |
| mogelijkheid foto's bekijken | Ja |
| mogelijkheid video's bekijken | Ja |
| fotoformaten | JPG, GIF, PNG, BMP, TIFF |
| videoformaten | H.264/AVC |
| frequentiebereik | 20 Hz - 20.000 Hz |
| radio | Nee |
| equalizer | Ja |
| voice recorder | Nee |
| afstandsbediening | Nee |
| introscan | Nee |
| ID3 (titelweergave in scherm) | Ja |
| interface(aansluiting) | USB 2.0 |
| besturingssysteem | Mac OS X, Windows Vista, Windows XP |
| type accu | Li-Ion accu (niet vervangbaar) |
| speelduur audio | 36 uur |
| speelduur video | 6 uur |
| opladen via USB | Ja |
| netstroom aansluiting | Ja (netvoeding optioneel) |
Op zoek naar Apple iPod touch - 2e genegatie (16 GB) mp3- / mp4-speler? De Apple iPod touch - 2e genegatie (16 GB) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (mp3- / mp4-speler) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Apple iPod touch - 2e genegatie (16 GB)? De Apple iPod touch - 2e genegatie (16 GB) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Apple iPod touch - 2e genegatie (16 GB)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Apple iPod touch - 2e genegatie (16 GB) mp3- / mp4-speler!
Is de Apple iPod touch - 2e genegatie (16 GB) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: