Op dit moment is de prijs van de Sweex Optimuo (4 GB) MP3- / MP4-speler helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Sweex Optimuo (4 GB) MP3- / MP4-speler bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Sweex |
| model | Optimuo (4 GB) |
| status | beschikbaar |
| afmetingen | 5,1 x 4,4 x 1,5 cm |
| gewicht | 29 gram |
| kleuren | Paars |
| EAN | 8717534015722 |
| type speler | MP4 |
| opslagcapaciteit | 4 GB |
| type opslag | Flash |
| display afmetingen | 1,8 inch |
| audioformaten | MP3, WMA, AAC, OGG |
| mogelijkheid foto's bekijken | Ja |
| mogelijkheid video's bekijken | Ja |
| fotoformaten | JPG, GIF, BMP |
| radio | Nee |
| equalizer | Ja |
| voice recorder | Ja |
| ID3 (titelweergave in scherm) | Ja |
| interface(aansluiting) | USB 2.0 |
| type accu | Lithium-Polymeer |
| speelduur audio | 8 uur |
| speelduur video | 3 uur |
| opladen via USB | Ja |
Op zoek naar Sweex Optimuo (4 GB) mp3- / mp4-speler? De Sweex Optimuo (4 GB) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (mp3- / mp4-speler) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Sweex Optimuo (4 GB)? De Sweex Optimuo (4 GB) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Sweex Optimuo (4 GB)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Sweex Optimuo (4 GB) mp3- / mp4-speler!
Is de Sweex Optimuo (4 GB) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: