Op dit moment is de prijs van de Philips GoGear Muse (8 GB) MP3- / MP4-speler helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Philips GoGear Muse (8 GB) MP3- / MP4-speler bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Philips |
| model | GoGear Muse (8 GB) |
| status | beschikbaar |
| afmetingen | 5,9 x 11,3 x 1,1 cm |
| gewicht | 104 gram |
| kleuren | Zilver |
| EAN | 8712581581046 |
| type speler | MP4 |
| opslagcapaciteit | 8 GB |
| type opslag | Flash |
| display afmetingen | 3,2 inch |
| audioformaten | FLAC, MP3, WMA, AAC, OGG, WAV |
| mogelijkheid foto's bekijken | Ja |
| mogelijkheid video's bekijken | Ja |
| fotoformaten | JPG, GIF, PNG, BMP |
| videoformaten | H.264, MP4, MPEG4, WMV |
| radio | Ja |
| equalizer | Ja |
| voice recorder | Ja |
| ID3 (titelweergave in scherm) | Ja |
| interface(aansluiting) | USB 2.0 |
| type accu | Lithium-Polymeer |
| speelduur audio | 24 uur |
| speelduur video | 5 uur |
| opladen via USB | Ja |
Op zoek naar Philips GoGear Muse (8 GB) mp3- / mp4-speler? De Philips GoGear Muse (8 GB) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (mp3- / mp4-speler) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Philips GoGear Muse (8 GB)? De Philips GoGear Muse (8 GB) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Philips GoGear Muse (8 GB)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Philips GoGear Muse (8 GB) mp3- / mp4-speler!
Is de Philips GoGear Muse (8 GB) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: