Op dit moment is de prijs van de Archos 10b vision (4 GB) MP3- / MP4-speler helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Archos 10b vision (4 GB) MP3- / MP4-speler bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Archos |
| model | 10b vision (4 GB) |
| status | beschikbaar |
| afmetingen | 3,9 x 6,4 x 2 cm |
| gewicht | 22 gram |
| kleuren | Zwart |
| EAN | 0690590517745 |
| type speler | MP3 |
| opslagcapaciteit | 4 GB |
| type opslag | Flash |
| display afmetingen | 1 inch |
| audioformaten | MP3 |
| mogelijkheid foto's bekijken | Nee |
| mogelijkheid video's bekijken | Nee |
| radio | Nee |
| equalizer | Nee |
| voice recorder | Nee |
| interface(aansluiting) | USB 2.0 |
| speelduur audio | 12 uur |
| opladen via USB | Ja |
Op zoek naar Archos 10b vision (4 GB) mp3- / mp4-speler? De Archos 10b vision (4 GB) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (mp3- / mp4-speler) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Archos 10b vision (4 GB)? De Archos 10b vision (4 GB) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Archos 10b vision (4 GB)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Archos 10b vision (4 GB) mp3- / mp4-speler!
Is de Archos 10b vision (4 GB) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: