Op dit moment is de prijs van de Archos 24d vision (8 GB) MP3- / MP4-speler helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Archos 24d vision (8 GB) MP3- / MP4-speler bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Archos |
| model | 24d vision (8 GB) |
| status | beschikbaar |
| afmetingen | 5,5 x 8,4 x 0,9 cm |
| gewicht | 45 gram |
| kleuren | Zwart |
| EAN | 0690590517561 |
| type speler | MP4 |
| opslagcapaciteit | 8 GB |
| type opslag | Flash |
| display afmetingen | 2,4 inch |
| audioformaten | FLAC, MP3, OGG, WAV, APE |
| mogelijkheid foto's bekijken | Ja |
| mogelijkheid video's bekijken | Ja |
| fotoformaten | JPG, GIF, BMP, TIFF |
| videoformaten | AVI, FLV, RMVB |
| radio | Ja |
| voice recorder | Ja |
| ID3 (titelweergave in scherm) | Ja |
| interface(aansluiting) | USB 2.0 |
| speelduur audio | 8 uur |
| speelduur video | 3 uur |
| opladen via USB | Ja |
Op zoek naar Archos 24d vision (8 GB) mp3- / mp4-speler? De Archos 24d vision (8 GB) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (mp3- / mp4-speler) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Archos 24d vision (8 GB)? De Archos 24d vision (8 GB) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Archos 24d vision (8 GB)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Archos 24d vision (8 GB) mp3- / mp4-speler!
Is de Archos 24d vision (8 GB) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: