Op dit moment is de prijs van de Archos 14 vision (4 GB) MP3- / MP4-speler helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Archos 14 vision (4 GB) MP3- / MP4-speler bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Archos |
| model | 14 vision (4 GB) |
| status | beschikbaar |
| afmetingen | 4,5 x 4,5 x 1 cm |
| gewicht | 25 gram |
| kleuren | Zwart |
| EAN | 0690590515093 |
| type speler | MP4 |
| opslagcapaciteit | 4 GB |
| type opslag | Flash |
| display afmetingen | 1,44 inch |
| audioformaten | FLAC, MP3, WMA, WAV |
| mogelijkheid foto's bekijken | Ja |
| mogelijkheid video's bekijken | Ja |
| fotoformaten | JPG, BMP |
| videoformaten | AVI |
| radio | Ja |
| equalizer | Ja |
| voice recorder | Ja |
| interface(aansluiting) | USB 2.0 |
| speelduur audio | 11 uur |
| speelduur video | 2,5 uur |
| opladen via USB | Ja |
Op zoek naar Archos 14 vision (4 GB) mp3- / mp4-speler? De Archos 14 vision (4 GB) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (mp3- / mp4-speler) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Archos 14 vision (4 GB)? De Archos 14 vision (4 GB) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Archos 14 vision (4 GB)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Archos 14 vision (4 GB) mp3- / mp4-speler!
Is de Archos 14 vision (4 GB) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: