Op dit moment is de prijs van de Archos 35 home connect (4 GB) MP3- / MP4-speler helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Archos 35 home connect (4 GB) MP3- / MP4-speler bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Archos |
| model | 35 home connect (4 GB) |
| status | beschikbaar |
| afmetingen | 9,2 x 16,3 x 5,2 cm |
| gewicht | 245 gram |
| EAN | 0690590517448 |
| type speler | MP4 |
| opslagcapaciteit | 4 GB |
| type opslag | Flash |
| display afmetingen | 3,5 inch |
| audioformaten | FLAC, MP3, OGG, WAV |
| mogelijkheid foto's bekijken | Ja |
| mogelijkheid video's bekijken | Ja |
| fotoformaten | JPG, BMP |
| videoformaten | AVI, MPEG4 |
| voice recorder | Nee |
| ID3 (titelweergave in scherm) | Ja |
| overig | Met Archos Home Connect. |
| interface(aansluiting) | USB 2.0, WiFi (WLAN) |
Op zoek naar Archos 35 home connect (4 GB) mp3- / mp4-speler? De Archos 35 home connect (4 GB) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (mp3- / mp4-speler) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Archos 35 home connect (4 GB)? De Archos 35 home connect (4 GB) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Archos 35 home connect (4 GB)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Archos 35 home connect (4 GB) mp3- / mp4-speler!
Is de Archos 35 home connect (4 GB) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: