Op dit moment is de prijs van de Acer Aspire X3200 (98.3DE7Z.T7P) desktop pc helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Acer Aspire X3200 (98.3DE7Z.T7P) desktop pc bekend.
2008
Niet leverbaar
/ 0
320 GB
2048 MB
| merk | Acer |
| model | Aspire X3200 (98.3DE7Z.T7P) |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2008 |
| model kast | minitower |
| Afmetingen (H x B x D) | 26,5 x 10 x 33 cm |
| besturingssysteem | Windows Vista Home Premium |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
AMD Athlon 64 X2 Dual-core |
| uitvoering | 4450e |
| kloksnelheid | 2300 MHz |
| intern geheugen | 2048 MB |
| maximaal intern geheugen | 4096 MB |
| type intern geheugen | DDR2 SDRAM |
| soort videokaart | onboard |
| model videokaart | nVidia GeForce 8200 |
| overige videokaart kenmerken | |
| soort geluidskaart | onboard |
| model geluidskaart | High Definition Audio 7.1 |
| overige geluidskaart gegevens | |
| TV tuner | Nee |
| soort opslagmedium | Harde schijf (HDD) |
| type schijf | SATA-II |
| opslagcapaciteit | 320 GB |
| snelheid | 7200 rpm |
| mediastation | - DVD±RW DL - geheugenkaartlezer |
| aansluitingen | USB 2.0, FireWire, gigabit Ethernet, HDMI |
| overig | |
| EAN | 2050000111402 |
Op zoek naar Acer Aspire X3200 (98.3DE7Z.T7P) desktop pc? De Acer Aspire X3200 (98.3DE7Z.T7P) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (desktop pc) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Acer Aspire X3200 (98.3DE7Z.T7P)? De Acer Aspire X3200 (98.3DE7Z.T7P) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Acer Aspire X3200 (98.3DE7Z.T7P)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Acer Aspire X3200 (98.3DE7Z.T7P) desktop pc!
Is de Acer Aspire X3200 (98.3DE7Z.T7P) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: