Op dit moment is de prijs van de ACER Aspire Z3-705 7020 NL NT desktop pc helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de ACER Aspire Z3-705 7020 NL NT desktop pc bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
1000 GB
4 GB
| merk | ACER |
| model | Aspire Z3-705 7020 NL NT |
| model kast | onboard videochip Intel HD Graphics 4400 |
| besturingssysteem | Windows 10 Home |
| uitvoering | i3-4005U |
| intern geheugen | 4 GB |
| type intern geheugen | Intern geheugen 4 GB Opslagmedia Opslagcapaciteit |
| soort videokaart | videokaart, onboard |
| model videokaart | nee |
| opslagcapaciteit | 1000 GB |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, HDMI, USB 2.0, WiFi |
| EAN | 4713392399565 |
Op zoek naar ACER Aspire Z3-705 7020 NL NT desktop pc? De ACER Aspire Z3-705 7020 NL NT is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (desktop pc) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de ACER Aspire Z3-705 7020 NL NT? De ACER Aspire Z3-705 7020 NL NT is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de ACER Aspire Z3-705 7020 NL NT!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de ACER Aspire Z3-705 7020 NL NT desktop pc!
Is de ACER Aspire Z3-705 7020 NL NT niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: