Op dit moment is de prijs van de ACER Aspire T3-715 I9810 NL desktop pc helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de ACER Aspire T3-715 I9810 NL desktop pc bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
1256 GB
8 GB
| merk | ACER |
| model | Aspire T3-715 I9810 NL |
| model kast | onboard videochip Intel® HD Graphics 530 |
| besturingssysteem | Windows 10 Home |
| uitvoering | i5-6400 |
| intern geheugen | 8 GB |
| type intern geheugen | Intern geheugen 8 GB Opslagmedia Opslagcapaciteit |
| soort videokaart | videokaart, onboard |
| model videokaart | NVIDIA GeForce GTX 960 |
| opslagcapaciteit | 1256 GB |
| aansluitingen | Bluetooth, DVI, ethernet, HDMI, USB 2.0, WiFi |
| EAN | 4713392673719 |
Op zoek naar ACER Aspire T3-715 I9810 NL desktop pc? De ACER Aspire T3-715 I9810 NL is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (desktop pc) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de ACER Aspire T3-715 I9810 NL? De ACER Aspire T3-715 I9810 NL is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de ACER Aspire T3-715 I9810 NL!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de ACER Aspire T3-715 I9810 NL desktop pc!
Is de ACER Aspire T3-715 I9810 NL niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: