Op dit moment is de prijs van de ACER Aspire TC-780 I6712 NL desktop pc helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de ACER Aspire TC-780 I6712 NL desktop pc bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
1256 GB
8 GB
| merk | ACER |
| model | Aspire TC-780 I6712 NL |
| model kast | onboard videochip Intel HD Graphics 530 |
| besturingssysteem | Windows 10 Home |
| uitvoering | i5-6400 |
| intern geheugen | 8 GB |
| type intern geheugen | Intern geheugen 8 GB Opslagmedia Opslagcapaciteit |
| soort videokaart | videokaart, onboard |
| model videokaart | nee |
| opslagcapaciteit | 1256 GB |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, HDMI, USB 2.0, WiFi |
| EAN | 4713392676888 |
Op zoek naar ACER Aspire TC-780 I6712 NL desktop pc? De ACER Aspire TC-780 I6712 NL is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (desktop pc) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de ACER Aspire TC-780 I6712 NL? De ACER Aspire TC-780 I6712 NL is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de ACER Aspire TC-780 I6712 NL!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de ACER Aspire TC-780 I6712 NL desktop pc!
Is de ACER Aspire TC-780 I6712 NL niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: