Op dit moment is de prijs van de ACER Aspire Z3-705 7022 NL desktop pc helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de ACER Aspire Z3-705 7022 NL desktop pc bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
1000 GB
4 GB
| merk | ACER |
| model | Aspire Z3-705 7022 NL |
| model kast | onboard videochip Intel HD Graphics 5500 |
| besturingssysteem | Windows 10 Home |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i3-5xxx |
| uitvoering | i3-5005U |
| intern geheugen | 4 GB |
| type intern geheugen | Intern geheugen 4 GB Opslagmedia Opslagcapaciteit |
| soort videokaart | videokaart, onboard |
| model videokaart | nee |
| opslagcapaciteit | 1000 GB |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, HDMI, USB 2.0, WiFi |
| EAN | 4713392527241 |
Op zoek naar ACER Aspire Z3-705 7022 NL desktop pc? De ACER Aspire Z3-705 7022 NL is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (desktop pc) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de ACER Aspire Z3-705 7022 NL? De ACER Aspire Z3-705 7022 NL is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de ACER Aspire Z3-705 7022 NL!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de ACER Aspire Z3-705 7022 NL desktop pc!
Is de ACER Aspire Z3-705 7022 NL niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: