Op dit moment is de prijs van de MEDION Akoya E2098 desktop pc helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de MEDION Akoya E2098 desktop pc bekend.
2015
Niet leverbaar
/ 0
1000 GB
4 GB
| merk | MEDION |
| model | Akoya E2098 |
| introductie | 2015 |
| model kast | onboard videochip Intel HD Graphics 4400 |
| besturingssysteem | Windows 10 Home |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i3-4xxx |
| uitvoering | i3-4170 |
| intern geheugen | 4 GB |
| type intern geheugen | Intern geheugen 4 GB Opslagmedia Opslagcapaciteit |
| soort videokaart | videokaart, onboard |
| model videokaart | Nee |
| opslagcapaciteit | 1000 GB |
| aansluitingen | ethernet, HDMI, USB 2.0 |
| EAN | 4015625783364 |
Op zoek naar MEDION Akoya E2098 desktop pc? De MEDION Akoya E2098 is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (desktop pc) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de MEDION Akoya E2098? De MEDION Akoya E2098 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de MEDION Akoya E2098!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de MEDION Akoya E2098 desktop pc!
Is de MEDION Akoya E2098 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: