Op dit moment is de prijs van de HP Pavilion HPE h9-1101ed Phoenix desktop pc helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de HP Pavilion HPE h9-1101ed Phoenix desktop pc bekend.
2012
Niet leverbaar
/ 0
1000 GB
8 GB
| merk | HP |
| model | Pavilion HPE h9-1101ed Phoenix |
| kleur | zwart |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2012 |
| model kast | minitower |
| Afmetingen (H x B x D) | 41,5 x 41,2 x 17,5 cm |
| besturingssysteem | Windows 7 Home Premium |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i7 |
| uitvoering | 3770 |
| kloksnelheid | 3400 MHz |
| intern geheugen | 8 GB |
| maximaal intern geheugen | 16 GB |
| type intern geheugen | DDR3 |
| soort videokaart | videokaart |
| model videokaart | AMD Radeon HD 7770 GHz editie |
| videogeheugen | 2048 MB |
| model geluidskaart | Beats audioconsole; High Definition Audio 7.1 |
| TV tuner | Nee |
| opslagcapaciteit | 1000 GB |
| snelheid | 7200 rpm |
| mediastation | DVD recorder |
| aansluitingen | USB 2.0, USB 3.0, WiFi |
| EAN | 886112836436 |
Op zoek naar HP Pavilion HPE h9-1101ed Phoenix desktop pc? De HP Pavilion HPE h9-1101ed Phoenix is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (desktop pc) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de HP Pavilion HPE h9-1101ed Phoenix? De HP Pavilion HPE h9-1101ed Phoenix is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de HP Pavilion HPE h9-1101ed Phoenix!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de HP Pavilion HPE h9-1101ed Phoenix desktop pc!
Is de HP Pavilion HPE h9-1101ed Phoenix niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: