Op dit moment is de prijs van de Medion Akoya P5274D R9 desktop pc helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Medion Akoya P5274D R9 desktop pc bekend.
2012
Niet leverbaar
/ 0
1000 GB
4 GB
| merk | Medion |
| model | Akoya P5274D R9 |
| kleur | zwart |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2012 |
| model kast | minitower |
| besturingssysteem | Windows 7 Home Premium |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i7 |
| uitvoering | 3770 |
| intern geheugen | 4 GB |
| type intern geheugen | DDR3, DIMM |
| soort videokaart | videokaart |
| model videokaart | nVidia GeForce GT640 |
| videogeheugen | 1500 MB |
| TV tuner | Nee |
| opslagcapaciteit | 1000 GB |
| snelheid | 7200 rpm |
| mediastation | DVD recorder |
| aansluitingen | DVI, gigabit ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0 |
| EAN | 4015625760488 |
Op zoek naar Medion Akoya P5274D R9 desktop pc? De Medion Akoya P5274D R9 is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (desktop pc) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Medion Akoya P5274D R9? De Medion Akoya P5274D R9 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Medion Akoya P5274D R9!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Medion Akoya P5274D R9 desktop pc!
Is de Medion Akoya P5274D R9 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: