Op dit moment is de prijs van de HP h8-1510ed desktop pc helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de HP h8-1510ed desktop pc bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
1000 GB
?
| merk | HP |
| model | h8-1510ed |
| kleur | zwart |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| model kast | minitower |
| Afmetingen (H x B x D) | 41,2 x 17,5 x 41,5 cm |
| besturingssysteem | Windows 8 |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i7 |
| uitvoering | i7-3770 |
| type intern geheugen | DDR3, DIMM |
| soort videokaart | videokaart |
| model videokaart | NVIDIA GeForce GT 630 |
| videogeheugen | 2048 MB |
| model geluidskaart | HD Audio |
| opslagcapaciteit | 1000 GB |
| snelheid | 7200 rpm |
| mediastation | DVD recorder |
| aansluitingen | DVI, ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, WiFi |
| EAN | 887758221358 |
Op zoek naar HP h8-1510ed desktop pc? De HP h8-1510ed is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (desktop pc) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de HP h8-1510ed? De HP h8-1510ed is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de HP h8-1510ed!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de HP h8-1510ed desktop pc!
Is de HP h8-1510ed niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: