Op dit moment is de prijs van de Acer Aspire X 3470 desktop pc helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Acer Aspire X 3470 desktop pc bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
1000 GB
6 GB
| merk | Acer |
| model | Aspire X 3470 |
| kleur | zwart |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| model kast | desktop |
| Afmetingen (H x B x D) | 27 x 10 x 36,7 cm |
| besturingssysteem | Windows 8 |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
AMD A-series |
| uitvoering | A6-3620 |
| kloksnelheid | 2200 MHz |
| intern geheugen | 6 GB |
| maximaal intern geheugen | 16 GB |
| type intern geheugen | DDR3 |
| soort videokaart | videokaart |
| model videokaart | AMD Radeon HD 7470 |
| videogeheugen | 2048 MB |
| TV tuner | Nee |
| opslagcapaciteit | 1000 GB |
| mediastation | DVD recorder |
| aansluitingen | DVI, gigabit ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0 |
| EAN | 4712196523114 |
Op zoek naar Acer Aspire X 3470 desktop pc? De Acer Aspire X 3470 is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (desktop pc) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Acer Aspire X 3470? De Acer Aspire X 3470 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Acer Aspire X 3470!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Acer Aspire X 3470 desktop pc!
Is de Acer Aspire X 3470 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: