Op dit moment is de prijs van de Acer Aspire TC-105 A5622 desktop pc helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Acer Aspire TC-105 A5622 desktop pc bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
2000,00 GB
8,00 GB
| merk | Acer |
| model | Aspire TC-105 A5622 |
| kleur | zwart |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| model kast | desktop |
| Afmetingen (H x B x D) | 38,7 x 18 x 42,8 cm |
| besturingssysteem | Windows 8 |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
AMD A-series |
| uitvoering | A10-6700 |
| kloksnelheid | 3700 MHz |
| intern geheugen | 8,00 GB |
| type intern geheugen | DDR3 |
| soort videokaart | onboard |
| opslagcapaciteit | 2000,00 GB |
| mediastation | DVD recorder |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, WiFi |
| EAN | 4712196972561 |
Op zoek naar Acer Aspire TC-105 A5622 desktop pc? De Acer Aspire TC-105 A5622 is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (desktop pc) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Acer Aspire TC-105 A5622? De Acer Aspire TC-105 A5622 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Acer Aspire TC-105 A5622!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Acer Aspire TC-105 A5622 desktop pc!
Is de Acer Aspire TC-105 A5622 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: