Op dit moment is de prijs van de HP Pavilion dm4-2000ed (LS722EA) laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de HP Pavilion dm4-2000ed (LS722EA) laptop bekend.
2011
Niet leverbaar
/ 0
14 inch
6 GB
| merk | HP |
| model | Pavilion dm4-2000ed (LS722EA) |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2011 |
| soort laptop | netbook |
| afmetingen | 3,2 x 34,1 x 22,8 cm |
| gewicht | 2000 gram |
| kleur | Zwart |
| besturingssysteem | Windows 7 Home Premium |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i5 |
| uitvoering | 2410M |
| kloksnelheid | 2,3 GHz |
| intern geheugen | 6 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 14 inch |
| resolutie beeldscherm | 1366 x 768 |
| soort videokaart | aparte videochip |
| model videokaart | Radeon HD 6470M |
| videogeheugen | 1024 MB |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 500 GB |
| snelheid | 7200 rpm |
| mediastation | DVD recorder |
| geluid | stereo |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, Gigabit ethernet, HDMI, USB 2.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| toetsenbordindeling | qwerty |
| expressCard slot | Nee |
| PC card | Nee |
| accu | Li-Ion |
| EAN | 0886111899586 |
Op zoek naar HP Pavilion dm4-2000ed (LS722EA) laptop? De HP Pavilion dm4-2000ed (LS722EA) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de HP Pavilion dm4-2000ed (LS722EA)? De HP Pavilion dm4-2000ed (LS722EA) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de HP Pavilion dm4-2000ed (LS722EA)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de HP Pavilion dm4-2000ed (LS722EA) laptop!
Is de HP Pavilion dm4-2000ed (LS722EA) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: