Op dit moment is de prijs van de Apple MacBook Pro 15" laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Apple MacBook Pro 15" laptop bekend.
2011
Niet leverbaar
/ 0
15,4 inch
4 GB
| merk | Apple |
| model | MacBook Pro 15" |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2011 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 2,4 x 36,4 x 24,9 cm |
| gewicht | 2540 gram |
| kleur | Zilver |
| besturingssysteem | Mac OS X |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i7 |
| uitvoering | - |
| kloksnelheid | 2,20 GHz |
| intern geheugen | 4 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 8 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 15,4 inch |
| resolutie beeldscherm | 1440 x 900 |
| soort videokaart | onboard videochip, aparte videochip |
| model videokaart | AMD Radeon HD 6750M Intel HD Graphics 3000 |
| videogeheugen | 512 MB |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 500 GB |
| snelheid | 5400 rpm |
| mediastation | DVD recorder |
| aansluitingen | Bluetooth, Gigabit ethernet, Thunderbolt, USB 2.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| toetsenbordindeling | qwerty |
| expressCard slot | Nee |
| PC card | Nee |
| accu | Lithium-Polymeer |
| accuduur | 7 uur |
| EAN | 0885909534241 |
Op zoek naar Apple MacBook Pro 15" laptop? De Apple MacBook Pro 15" is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Apple MacBook Pro 15"? De Apple MacBook Pro 15" is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Apple MacBook Pro 15"!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Apple MacBook Pro 15" laptop!
Is de Apple MacBook Pro 15" niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: