Op dit moment is de prijs van de Samsung RC730-S02 laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Samsung RC730-S02 laptop bekend.
2011
Niet leverbaar
/ 0
17,3 inch
8 GB
| merk | Samsung |
| model | RC730-S02 |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2011 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 3,8 x 41,6 x 27,6 cm |
| gewicht | 2900 gram |
| kleur | Zwart |
| besturingssysteem | Windows 7 Home Premium |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i7 |
| uitvoering | 2670QM |
| kloksnelheid | 2,2 GHz |
| intern geheugen | 8 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 8 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 17,3 inch |
| resolutie beeldscherm | 1600 x 900 |
| soort videokaart | aparte videochip |
| model videokaart | GeForce GT 540M |
| videogeheugen | 2048 MB |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 1000 GB |
| snelheid | 5400 rpm |
| mediastation | DVD recorder |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, HDMI, USB 2.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| toetsenbordindeling | qwerty |
| expressCard slot | Nee |
| PC card | Nee |
| accu | Li-Ion |
| EAN | 8806071694269 |
Op zoek naar Samsung RC730-S02 laptop? De Samsung RC730-S02 is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Samsung RC730-S02? De Samsung RC730-S02 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Samsung RC730-S02!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Samsung RC730-S02 laptop!
Is de Samsung RC730-S02 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: