Op dit moment is de prijs van de Samsung 700Z5A S03 laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Samsung 700Z5A S03 laptop bekend.
2011
Niet leverbaar
/ 0
15,6 inch
6 GB
| merk | Samsung |
| model | 700Z5A S03 |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2011 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 2,4 x 36,2 x 23,8 cm |
| gewicht | 2290 gram |
| besturingssysteem | Windows 7 Professional |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i5 |
| uitvoering | i5-2450M |
| kloksnelheid | 2,50 GHz |
| intern geheugen | 6 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 8 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 15,6 inch |
| resolutie beeldscherm | 1600 x 900 |
| soort videokaart | onboard videochip, aparte videochip |
| model videokaart | Radeon HD 6750M |
| videogeheugen | 1024 MB |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 1000 GB |
| geluid | HD |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, Gigabit ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| toetsenbordindeling | qwerty |
| expressCard slot | Nee |
| PC card | Nee |
| EAN | 8806071786605 |
Op zoek naar Samsung 700Z5A S03 laptop? De Samsung 700Z5A S03 is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Samsung 700Z5A S03? De Samsung 700Z5A S03 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Samsung 700Z5A S03!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Samsung 700Z5A S03 laptop!
Is de Samsung 700Z5A S03 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: