Op dit moment is de prijs van de Acer Aspire 5560G-63428G75MN laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Acer Aspire 5560G-63428G75MN laptop bekend.
2012
Niet leverbaar
/ 0
15,6 inch
8 GB
| merk | Acer |
| model | Aspire 5560G-63428G75MN |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2012 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 3,3 x 38,2 x 25,3 cm |
| gewicht | 2600 gram |
| besturingssysteem | Windows 7 Home Premium |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
AMD A6 |
| uitvoering | A6-3420M |
| kloksnelheid | 1,50 GHz |
| intern geheugen | 8 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 8 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 15,6 inch |
| resolutie beeldscherm | 1366 x 768 |
| soort videokaart | onboard videochip |
| model videokaart | Radeon HD 7470M |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 750 GB |
| snelheid | 5400 rpm |
| mediastation | DVD recorder |
| geluid | HD Audio |
| aansluitingen | ethernet, HDMI, USB 2.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| toetsenbordindeling | qwerty |
| expressCard slot | Nee |
| PC card | Nee |
| accu | Li-Ion |
| EAN | 4717276886141 |
Op zoek naar Acer Aspire 5560G-63428G75MN laptop? De Acer Aspire 5560G-63428G75MN is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Acer Aspire 5560G-63428G75MN? De Acer Aspire 5560G-63428G75MN is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Acer Aspire 5560G-63428G75MN!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Acer Aspire 5560G-63428G75MN laptop!
Is de Acer Aspire 5560G-63428G75MN niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: