Op dit moment is de prijs van de Acer TravelMate TimelineX 8573TG-2458G50MTKK laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Acer TravelMate TimelineX 8573TG-2458G50MTKK laptop bekend.
2012
Niet leverbaar
/ 0
15,6 inch
8 GB
| merk | Acer |
| model | TravelMate TimelineX 8573TG-2458G50MTKK |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2012 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 3,1 x 38,2 x 25,3 cm |
| gewicht | 2600 gram |
| besturingssysteem | Windows 7 Professional |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i5 |
| uitvoering | i5-2450M |
| kloksnelheid | 2,50 GHz |
| intern geheugen | 8 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 8 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 15,6 inch |
| resolutie beeldscherm | 1366 x 768 |
| soort videokaart | aparte videochip |
| model videokaart | GeForce GT 540M |
| videogeheugen | 1024 MB |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 500 GB |
| snelheid | 7200 rpm |
| mediastation | DVD recorder |
| geluid | HD Audio |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| toetsenbordindeling | qwerty |
| expressCard slot | Ja |
| PC card | Nee |
| accu | Li-Ion |
| accuduur | 8,0 uur |
| EAN | 4717276928162 |
Op zoek naar Acer TravelMate TimelineX 8573TG-2458G50MTKK laptop? De Acer TravelMate TimelineX 8573TG-2458G50MTKK is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Acer TravelMate TimelineX 8573TG-2458G50MTKK? De Acer TravelMate TimelineX 8573TG-2458G50MTKK is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Acer TravelMate TimelineX 8573TG-2458G50MTKK!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Acer TravelMate TimelineX 8573TG-2458G50MTKK laptop!
Is de Acer TravelMate TimelineX 8573TG-2458G50MTKK niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: