Op dit moment is de prijs van de Acer TravelMate P6 33-M-32374G32akk laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Acer TravelMate P6 33-M-32374G32akk laptop bekend.
2012
Niet leverbaar
/ 0
13,3 inch
4 GB
| merk | Acer |
| model | TravelMate P6 33-M-32374G32akk |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2012 |
| soort laptop | laptop PC |
| gewicht | 1700 gram |
| besturingssysteem | Windows 7 Professional |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i3 |
| uitvoering | i3-2370M |
| kloksnelheid | 2,40 GHz |
| intern geheugen | 4 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 8 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 13,3 inch |
| resolutie beeldscherm | 1366 x 768 |
| soort videokaart | onboard videochip |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 320 GB |
| snelheid | 7200 rpm |
| mediastation | Nee |
| aansluitingen | HDMI, USB 3.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Nee |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| toetsenbordindeling | qwerty |
| expressCard slot | Nee |
| PC card | Nee |
| accu | -bedrijfstijd 6,5 uur |
| accuduur | 6,5 uur |
| EAN | 4712196326050 |
Op zoek naar Acer TravelMate P6 33-M-32374G32akk laptop? De Acer TravelMate P6 33-M-32374G32akk is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Acer TravelMate P6 33-M-32374G32akk? De Acer TravelMate P6 33-M-32374G32akk is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Acer TravelMate P6 33-M-32374G32akk!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Acer TravelMate P6 33-M-32374G32akk laptop!
Is de Acer TravelMate P6 33-M-32374G32akk niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: