Op dit moment is de prijs van de Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii laptop bekend.
2012
Niet leverbaar
/ 0
15,6 inch
8 GB
| merk | Acer |
| model | Aspire V3 551-10468G1TMaii |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2012 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 3,3 x 38,2 x 25,3 cm |
| gewicht | 2600 gram |
| besturingssysteem | Windows 7 Home Premium |
| uitvoering | A10-4600M |
| kloksnelheid | 2,30 GHz |
| intern geheugen | 8 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 8 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 15,6 inch |
| resolutie beeldscherm | 1366 x 768 |
| soort videokaart | onboard videochip |
| videogeheugen | 512 MB |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 1000 GB |
| mediastation | DVD recorder |
| geluid | HD Audio |
| aansluitingen | ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| toetsenbordindeling | qwerty |
| PC card | Nee |
| accu | -bedrijfstijd 5,0 uur |
| accuduur | 5,0 uur |
| EAN | 4712196283162 |
Op zoek naar Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii laptop? De Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii? De Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii laptop!
Is de Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: