Op dit moment is de prijs van de Asus Eee PC 1025CE-PUR045S laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Asus Eee PC 1025CE-PUR045S laptop bekend.
2012
Niet leverbaar
/ 0
10 inch
1 GB
| merk | Asus |
| model | Eee PC 1025CE-PUR045S |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2012 |
| afmetingen | 3,4 x 26,2 x 17,8 cm |
| besturingssysteem | Windows 7 Starter |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Atom |
| uitvoering | N2800 |
| kloksnelheid | 1,86 GHz |
| intern geheugen | 1 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 1 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 10 inch |
| resolutie beeldscherm | 1024 x 600 |
| opslagcapaciteit | 320 GB |
| geluid | HD |
| aansluitingen | ethernet, HDMI, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| accu | Li-Ion |
| EAN | 4716659209362 |
Op zoek naar Asus Eee PC 1025CE-PUR045S laptop? De Asus Eee PC 1025CE-PUR045S is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Asus Eee PC 1025CE-PUR045S? De Asus Eee PC 1025CE-PUR045S is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Asus Eee PC 1025CE-PUR045S!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Asus Eee PC 1025CE-PUR045S laptop!
Is de Asus Eee PC 1025CE-PUR045S niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: