Op dit moment is de prijs van de HP Folio 13 (B0N00AA) laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de HP Folio 13 (B0N00AA) laptop bekend.
2012
Niet leverbaar
/ 0
13,3 inch
4 GB
| merk | HP |
| model | Folio 13 (B0N00AA) |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2012 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 1,8 x 31,8 x 22,0 cm |
| gewicht | 1500 gram |
| besturingssysteem | Windows 7 Professional |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i5 |
| uitvoering | i5-2467M |
| kloksnelheid | 1,60 GHz |
| intern geheugen | 4 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 4 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 13,3 inch |
| resolutie beeldscherm | 1366 x 768 |
| soort videokaart | onboard videochip |
| soort opslagmedium | SSD |
| type schijf | SSD |
| mediastation | Nee |
| geluid | Dolby Advanced Audio |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| toetsenbordindeling | qwerty |
| expressCard slot | Nee |
| PC card | Nee |
| accu | Li-Ion |
| accuduur | 9,0 uur |
| EAN | 0886112890728 |
Op zoek naar HP Folio 13 (B0N00AA) laptop? De HP Folio 13 (B0N00AA) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de HP Folio 13 (B0N00AA)? De HP Folio 13 (B0N00AA) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de HP Folio 13 (B0N00AA)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de HP Folio 13 (B0N00AA) laptop!
Is de HP Folio 13 (B0N00AA) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: