Op dit moment is de prijs van de Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii laptop bekend.
2012
Niet leverbaar
/ 0
15,6 inch
8 GB
| merk | Acer |
| model | Aspire V3 551-10468G1TMaii |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2012 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 3,3 x 38,2 x 25,3 cm |
| gewicht | 2600 gram |
| besturingssysteem | Windows 8 |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
AMD A10 |
| uitvoering | A10-4600M |
| kloksnelheid | 2,3 GHz |
| intern geheugen | 8 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 15,6 inch |
| resolutie beeldscherm | 1366 x 768 |
| soort videokaart | aparte videochip |
| model videokaart | Radeon HD 7660G |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 1000 GB |
| mediastation | DVD recorder |
| aansluitingen | Bluetooth, Gigabit ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| toetsenbordindeling | qwerty |
| expressCard slot | Nee |
| PC card | Nee |
| accu | Li-Ion |
| accuduur | 5 uur |
| EAN | 4712196434472 |
Op zoek naar Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii laptop? De Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii? De Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii laptop!
Is de Acer Aspire V3 551-10468G1TMaii niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: