Op dit moment is de prijs van de Lenovo IdeaPad Yoga 11-MAS23MH laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Lenovo IdeaPad Yoga 11-MAS23MH laptop bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
11,6 inch
2 GB
| merk | Lenovo |
| model | IdeaPad Yoga 11-MAS23MH |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 1,6 x 29,8 x 20,4 cm |
| gewicht | 1270 gram |
| besturingssysteem | Windows 8 |
| kloksnelheid | 1,4 GHz |
| intern geheugen | 2 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 2 GB |
| type beeldscherm | touchscreen |
| formaat beeldscherm | 11,6 inch |
| resolutie beeldscherm | 1366 x 768 |
| soort videokaart | aparte videochip |
| soort opslagmedium | SSD |
| type schijf | SSD |
| mediastation | Nee |
| geluid | HD |
| aansluitingen | Bluetooth, HDMI, USB 2.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| toetsenbordindeling | qwerty |
| accu | -bedrijfstijd 13,0 uur |
| accuduur | 13,0 uur |
| EAN | 887263609634 |
Op zoek naar Lenovo IdeaPad Yoga 11-MAS23MH laptop? De Lenovo IdeaPad Yoga 11-MAS23MH is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Lenovo IdeaPad Yoga 11-MAS23MH? De Lenovo IdeaPad Yoga 11-MAS23MH is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Lenovo IdeaPad Yoga 11-MAS23MH!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Lenovo IdeaPad Yoga 11-MAS23MH laptop!
Is de Lenovo IdeaPad Yoga 11-MAS23MH niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: