Op dit moment is de prijs van de HP TouchSmart 4-1202ed (D1M44EA) laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de HP TouchSmart 4-1202ed (D1M44EA) laptop bekend.
2012
Niet leverbaar
/ 0
14,0 inch
4 GB
| merk | HP |
| model | TouchSmart 4-1202ed (D1M44EA) |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2012 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 2,3 x 34,2 x 23,7 cm |
| gewicht | 2170 gram |
| besturingssysteem | Windows 8 |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i5 |
| uitvoering | i5-3337U |
| kloksnelheid | 1,7 GHz |
| intern geheugen | 4 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 16 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 14,0 inch |
| resolutie beeldscherm | 1366 x 768 |
| soort videokaart | onboard videochip |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 500 GB |
| snelheid | 5400 rpm |
| mediastation | Nee |
| geluid | Beats Audio |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| toetsenbordindeling | qwerty |
| accu | Lithium-Polymeer |
| EAN | 887758187258 |
Op zoek naar HP TouchSmart 4-1202ed (D1M44EA) laptop? De HP TouchSmart 4-1202ed (D1M44EA) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de HP TouchSmart 4-1202ed (D1M44EA)? De HP TouchSmart 4-1202ed (D1M44EA) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de HP TouchSmart 4-1202ed (D1M44EA)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de HP TouchSmart 4-1202ed (D1M44EA) laptop!
Is de HP TouchSmart 4-1202ed (D1M44EA) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: