Op dit moment is de prijs van de Sony VAIO SVF1521E6E laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Sony VAIO SVF1521E6E laptop bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
15,5 inch
4 GB
| merk | Sony |
| model | VAIO SVF1521E6E |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 2,6 x 38,0 x 26,1 cm |
| gewicht | 2700 gram |
| besturingssysteem | Windows 8 |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i3 |
| uitvoering | i3-3217U |
| kloksnelheid | 1,80 GHz |
| intern geheugen | 4 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 8 GB |
| formaat beeldscherm | 15,5 inch |
| resolutie beeldscherm | 1366 x 768 |
| soort videokaart | onboard videochip |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 500 GB |
| snelheid | 5400 rpm |
| mediastation | DVD recorder |
| geluid | Stereo speakers |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Wireless LAN, WiDi |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| accu | Li-Ion |
| accuduur | 5,0 uur |
| EAN | 4548736716520 |
Op zoek naar Sony VAIO SVF1521E6E laptop? De Sony VAIO SVF1521E6E is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Sony VAIO SVF1521E6E? De Sony VAIO SVF1521E6E is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Sony VAIO SVF1521E6E!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Sony VAIO SVF1521E6E laptop!
Is de Sony VAIO SVF1521E6E niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: