Op dit moment is de prijs van de Sony VAIO SVP1321N2E laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Sony VAIO SVP1321N2E laptop bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
13,3 inch
4 GB
| merk | Sony |
| model | VAIO SVP1321N2E |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 1,7 x 32,2 x 21,6 cm |
| gewicht | 1060 gram |
| besturingssysteem | Windows 8 |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i3 |
| uitvoering | i3-4010U |
| kloksnelheid | 1,70 GHz |
| intern geheugen | 4 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 4 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 13,3 inch |
| resolutie beeldscherm | 1920 x 1080 |
| soort videokaart | onboard videochip |
| soort opslagmedium | SSD |
| type schijf | SSD |
| mediastation | Nee |
| geluid | HD |
| aansluitingen | Bluetooth, HDMI, USB 3.0, Wireless LAN, WiDi |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| accu | Lithium-Polymeer |
| accuduur | 8,0 uur |
| EAN | 4548736717558 |
Op zoek naar Sony VAIO SVP1321N2E laptop? De Sony VAIO SVP1321N2E is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Sony VAIO SVP1321N2E? De Sony VAIO SVP1321N2E is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Sony VAIO SVP1321N2E!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Sony VAIO SVP1321N2E laptop!
Is de Sony VAIO SVP1321N2E niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: