Op dit moment is de prijs van de Sony VAIO SVE1713L1E laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Sony VAIO SVE1713L1E laptop bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
17,3 inch
4 GB
| merk | Sony |
| model | VAIO SVE1713L1E |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 3,8 x 40,9 x 27,8 cm |
| gewicht | 3200 gram |
| besturingssysteem | Windows 8 |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i3 |
| uitvoering | i3-3120M |
| kloksnelheid | 2,5 GHz |
| intern geheugen | 4 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 8 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 17,3 inch |
| resolutie beeldscherm | 1600 x 900 |
| soort videokaart | onboard videochip, aparte videochip |
| model videokaart | Radeon HD 7650M |
| videogeheugen | 1024 MB |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 750 GB |
| snelheid | 5400 rpm |
| mediastation | DVD recorder |
| geluid | HD |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| accu | -bedrijfstijd 3,5 uur |
| accuduur | 3,5 uur |
| EAN | 4548736702271 |
Op zoek naar Sony VAIO SVE1713L1E laptop? De Sony VAIO SVE1713L1E is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Sony VAIO SVE1713L1E? De Sony VAIO SVE1713L1E is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Sony VAIO SVE1713L1E!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Sony VAIO SVE1713L1E laptop!
Is de Sony VAIO SVE1713L1E niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: