Op dit moment is de prijs van de Sony VAIO SVD1321L2E laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Sony VAIO SVD1321L2E laptop bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
13,3 inch
4 GB
| merk | Sony |
| model | VAIO SVD1321L2E |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 2 x 33 x 21 cm |
| gewicht | 1330 gram |
| besturingssysteem | Windows 8 |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i5 |
| uitvoering | i5-4200U |
| kloksnelheid | 1,6 GHz |
| intern geheugen | 4 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 4 GB |
| formaat beeldscherm | 13,3 inch |
| resolutie beeldscherm | 1920 x 1080 |
| soort videokaart | onboard videochip |
| model videokaart | Intel HD Graphics 4400 |
| videogeheugen | - MB |
| soort opslagmedium | SSD |
| type schijf | SSD |
| opslagcapaciteit | - GB |
| mediastation | Nee |
| geluid | HDA |
| aansluitingen | Bluetooth, HDMI, USB 3.0, Wireless LAN, WiDi |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| toetsenbordindeling | qwerty |
| accu | Lithium-Polymeer |
| accuduur | 16 uur |
| EAN | 4548736713604 |
Op zoek naar Sony VAIO SVD1321L2E laptop? De Sony VAIO SVD1321L2E is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Sony VAIO SVD1321L2E? De Sony VAIO SVD1321L2E is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Sony VAIO SVD1321L2E!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Sony VAIO SVD1321L2E laptop!
Is de Sony VAIO SVD1321L2E niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: