Op dit moment is de prijs van de Acer Aspire R7 571G-53338G75ass laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Acer Aspire R7 571G-53338G75ass laptop bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
15,6 inch
8 GB
| merk | Acer |
| model | Aspire R7 571G-53338G75ass |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 2,8 x 37,7 x 25,5 cm |
| gewicht | 2500 gram |
| besturingssysteem | Windows 8 |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i5 |
| uitvoering | i5-3337U |
| kloksnelheid | 1,80 GHz |
| intern geheugen | 8 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 12 GB |
| formaat beeldscherm | 15,6 inch |
| resolutie beeldscherm | 1920 x 1080 |
| soort videokaart | aparte videochip |
| model videokaart | GeForce GT 750M |
| videogeheugen | 2048 MB |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 750 GB |
| mediastation | Nee |
| geluid | HD |
| aansluitingen | Bluetooth, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| toetsenbordindeling | qwerty |
| accu | Lithium-Polymeer |
| accuduur | 4,0 uur |
| EAN | 4712196868178 |
Op zoek naar Acer Aspire R7 571G-53338G75ass laptop? De Acer Aspire R7 571G-53338G75ass is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Acer Aspire R7 571G-53338G75ass? De Acer Aspire R7 571G-53338G75ass is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Acer Aspire R7 571G-53338G75ass!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Acer Aspire R7 571G-53338G75ass laptop!
Is de Acer Aspire R7 571G-53338G75ass niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: