Op dit moment is de prijs van de Asus R508CA-CJ113H laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Asus R508CA-CJ113H laptop bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
15,6 inch
4 GB
| merk | Asus |
| model | R508CA-CJ113H |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 2,2 x 38,3 x 25,9 cm |
| gewicht | 2100 gram |
| besturingssysteem | Windows 8 |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Pentium M |
| uitvoering | 2117U |
| kloksnelheid | 1,80 GHz |
| intern geheugen | 4 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 15,6 inch |
| resolutie beeldscherm | 1366 x 768 |
| soort videokaart | onboard videochip |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 500 GB |
| snelheid | 5400 rpm |
| mediastation | Nee |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| accu | Lithium-Polymeer |
| EAN | 4716659579878 |
Op zoek naar Asus R508CA-CJ113H laptop? De Asus R508CA-CJ113H is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Asus R508CA-CJ113H? De Asus R508CA-CJ113H is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Asus R508CA-CJ113H!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Asus R508CA-CJ113H laptop!
Is de Asus R508CA-CJ113H niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: