Op dit moment is de prijs van de Toshiba Satellite C70-A-156 laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Toshiba Satellite C70-A-156 laptop bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
17,3 inch
8 GB
| merk | Toshiba |
| model | Satellite C70-A-156 |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 3,4 x 41,3 x 26,8 cm |
| gewicht | 2700 gram |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i5 |
| uitvoering | i5-4200M |
| kloksnelheid | 2,50 GHz |
| intern geheugen | 8 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 16 GB |
| formaat beeldscherm | 17,3 inch |
| resolutie beeldscherm | 1600 x 900 |
| soort videokaart | onboard videochip, aparte videochip |
| model videokaart | NVIDIA GeForce 710M |
| videogeheugen | 1024 MB |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 750 GB |
| snelheid | 5400 rpm |
| mediastation | DVD recorder |
| geluid | 24-bit |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Wireless LAN, WiDi |
| accu | -bedrijfstijd 3,7 uur |
| accuduur | 3,7 uur |
| EAN | 4051528104820 |
Op zoek naar Toshiba Satellite C70-A-156 laptop? De Toshiba Satellite C70-A-156 is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Toshiba Satellite C70-A-156? De Toshiba Satellite C70-A-156 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Toshiba Satellite C70-A-156!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Toshiba Satellite C70-A-156 laptop!
Is de Toshiba Satellite C70-A-156 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: