Op dit moment is de prijs van de HP Pavilion 15-n203ed laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de HP Pavilion 15-n203ed laptop bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
15,6 inch
8,00 GB
| merk | HP |
| model | Pavilion 15-n203ed |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 2,3 x 38,6 x 25,8 cm |
| gewicht | 2280 gram |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
AMD A10 |
| uitvoering | A10-5745M |
| kloksnelheid | 2,10 GHz |
| intern geheugen | 8,00 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 8 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 15,6 inch |
| resolutie beeldscherm | 1366 x 768 |
| soort videokaart | onboard videochip, aparte videochip |
| model videokaart | AMD Radeon HD 8670M |
| videogeheugen | 2048 MB |
| soort opslagmedium | harddisk |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 750 GB |
| snelheid | 5400 rpm |
| mediastation | DVD recorder |
| geluid | DTS Sound + |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| accu | Li-Ion |
| EAN | 0888182475492 |
Op zoek naar HP Pavilion 15-n203ed laptop? De HP Pavilion 15-n203ed is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de HP Pavilion 15-n203ed? De HP Pavilion 15-n203ed is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de HP Pavilion 15-n203ed!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de HP Pavilion 15-n203ed laptop!
Is de HP Pavilion 15-n203ed niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: