Op dit moment is de prijs van de Asus R510CA-CJ868H laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Asus R510CA-CJ868H laptop bekend.
2014
Niet leverbaar
/ 0
15,6 inch
4,00 GB
| merk | Asus |
| model | R510CA-CJ868H |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2014 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 3,7 x 38,0 x 25,1 cm |
| gewicht | 2150 gram |
| besturingssysteem | Windows 8 |
| uitvoering | 2117U |
| kloksnelheid | 1,80 GHz |
| intern geheugen | 4,00 GB |
| formaat beeldscherm | 15,6 inch |
| resolutie beeldscherm | 1366 x 768 |
| soort videokaart | onboard videochip |
| soort opslagmedium | harddisk |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 500 GB |
| snelheid | 5400 rpm |
| mediastation | DVD recorder |
| aansluitingen | ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| EAN | 4716659643449 |
Op zoek naar Asus R510CA-CJ868H laptop? De Asus R510CA-CJ868H is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Asus R510CA-CJ868H? De Asus R510CA-CJ868H is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Asus R510CA-CJ868H!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Asus R510CA-CJ868H laptop!
Is de Asus R510CA-CJ868H niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: